ردکردن این

سومین کنگره انجمن پروستودونتیست‌های ایران

کنگره سوم در سال 1382 به ریاست جناب آقای دکتر غلامرضا غزنوی به مانند سال قبل در مرکز همایش های رازی برگزار گردید. دکتر غلامرضا غزنوی فارغ التحصیل سال 1356 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران و همین طور دارای مدرک تخصصی پروتز در سال 1368 از همان دانشکده هستند. دکتر غزنوی سابقه 30 سال تدریس در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران و مدیریت گروه را دارند. دکتر غزنوی سابقه ریاست بر انجمن پروستودونتیست های ایران و انجمن دندانپزشکی ایران را دارند.

در این کنگره، شورای برگزاری اقدام به نوآوری هایی از قبیل انجام طراحی های گرافیکی توسط خانم نازنین آذری و برای اولین بار ساخت کلیپ های افتتاحیه و اختتامیه، نمود. برای بار نخست سخنرانانی از خارج از کشور برای ارائه سخنرانی دعوت شدند و از نظر شرایط پذیرایی از میهمانان و شرکت کنندگان نیز این کنگره نسبت به کنگره های پیشین به شیوه شایسته تری برگزار گردید.

در این کنگره برای نخستین بار 200 نفر ثبت نام کننده از طریق شرکت های تجاری به تعداد 200 نفر همکار ثبت نام شده از طریق دبیرخانه انجمن، افزوده شد و تعداد شرکت کنندگان این کنگره را به عدد 400 رساند که برای نخستین بار کنگره ای تخصصی با این حجم استقبال روبرو میشد.

هم زمان با برگزاری این کنگره سومین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن نیز برگزار گردید که دکتر غلامرضا غزنوی ریاست کنگره، به ریاست انجمن پروستودونتیست های ایران به مدت 2 سال منصوب شدند. دکتر محمدحسن شاهرودی بعنوان قائم مقام و هم چنین دکتر مهران نوربخش، دکتر کاوه سیدان و دکتر علیرضا خائف بعنوان اعضای انجمن در دوره سوم منصوب شدند. دکتر محمدحسن سالاری نیز بعنوان بازرس انتخاب شدند.