ردکردن این

هفتمین کنگره انجمن پروستودونتیست‌های ایران

کنگره هفتم انجمن از 24 الی 26 بهمن ماه 1386 به ریاست جناب آقای دکتر مجید ناصر خاکی برگزار شد. استقبال فراوان همکاران از دو کنگره اخیر انجمن و ظرفیت ناکافی مرکز همایش های رازی، در نهایت باعث شد تا بنا بر تصمیم هیات مدیره وقت، محل برگزاری کنگره هفتم به هتل المپیک تهران منتقل شود. فضای فیزیکی بیشتر هتل المپیک امکانات بیشتری را هم در اختیار تیم اجرایی کنگره قرار داد. دبیر علمی کنگره دکتر غلامرضا غزنوی و دبیر اجرایی و قائم مقام کنگره دکتر محمدحسین دشتی بودند.

در این کنگره برای نخستین بار روسای انجمن های دندانپزشکی عمان، کویت، بحرین، آذربایجان و ارمنستان به عنوان میهمان شرکت داشتند که در ارتقاء سطح روابط انجمن پروستودونتیست های ایران با کشورهای منطقه بسیار موثر بود.

در این کنگره جمعیت بسیار انبوهی در حدود 1600 نفر از کنگره استقبال کردند. برای نخستین بار کنگره بصورت منطقه ای برگزار شد و اساتید و سخنرانان برجسته بسیاری به کنگره دعوت شدند. در بخش نمایشگاه که زیر نظر دکتر محمدحسن شاهرودی اداره می شد، جشنواره تولیدکنندگان برگزار گردید. در این کنگره مراسم شام باشکوهی در آکادمی المپیک در خیابان سئول تهران برگزار شد.

در کنگره هفتم انتخابات دوره پنجم انجمن صورت گرفت و دکتر کاوه سیدان که در دوره سوم و چهارم از اعضای انجمن بودند به ریاست انجمن منصوب شدند. دکتر حسن سازگارا، دکتر محمدحسین دشتی و دکتر مجید ناصرخاکی بعنوان اعضا منصوب شدند. به روال دوره های قبل دکتر غلامرضا غزنوی و دکتر محمدحسن سالاری به ترتیب بعنوان قائم مقام و بازرس انجمن به فعالیت خود ادامه دادند.