هفدهمین کنگره

هفدهمین کنگره انجمن پروستودونتیست های ایران به ریاست جناب آقای دکتر احمد رکنی در تاریخ 5 الی 8 دی ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد گردید. دکتر احمد رکنی فارغ التحصیل سال 1350 از دانشگاه ملی (شهید بهشتی) و دارای مدرک تخصصی پروتزهای دندانی از دانشگاه پیتسبورگ هستند. ایشان سابقه تدریس در دانشکده های دندانپزشکی شهید بهشتی، تهران و آزاد را دارند و همین طور رئیس کنگره 30 انجمن دندانپزشکی ایران بوده اند.

در کنار دکتر رکنی، خانم دکتر ساره حبیب زاده به عنوان دبیر علمی، دکتر آرش زربخش به عنوان دبیر اجرایی و دکتر قاسم رجب بلوکات نیز بعنوان دبیر نمایشگاه مشغول به فعالیت هستند.

 

تیم علمی شعار کنگره را نگرش جدیدی بر لبخند (Modern Concepts of Smile) انتخاب نمود. فراخوان مقالات از ۱۵ تیرماه آغاز و به مدت ۶۰ روز پذیرش ادامه یافت. در این مدت بالغ بر ۱۸۰ فرم مقاله در قالب سخنرانی، پوستر و کارگاه عملی از طریق ایمیل انجمن دریافت گردید. پس از پایان مهلت، مقالات جمع آوری شده بهمراه فرم های ویژه ارزشیابی برای جمعی از اساتید بنام و برجسته سراسر کشور ارسال گردید و مورد داوری قرار گرفت.

برای مشاهده برنامه علمی کنگره هفدهم بر روی لینک روبرو کلیک کنید: برنامه علمی

 

در روز سه شنبه سمپوزیوم یک روزه زیبایی لبخند به سرپرستی دکتر سینا نواب با برجسته ترین سخنرانان رشته های تخصصی گوناگون برگزار می گردد.

 

کمیته پوستر در این کنگره توسط دکتر ابوالحسن ابوالحسنی، دکتر سریرا مهربان و دکتر پانته آ زادپرور سرپرستی گردید. مطالب مرتبط با کمیته پوستر را در ذیل مشاهده فرمائید.

لیست_زمان_ارائه_پوستر_های_دانشجویی

لیست_زمان_ارائه_پوستر_های_پذیرفته

 

 

در این کنگره برای نخستین بار براساس توافق بعمل آمده، ثبت نام کنندگان در هفدهمین کنگره بین المللی انجمن پروستودنتیست های ایران میتوانند در نهمین کنگره نیروهای مسلح نیز شرکت نمایند.

 

مراسم افتتاحیه در شب چهارشنبه ساعت 20 در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد گردید. پس از مراسم افتتاحیه کنسرت موسیقی علیرضا عصار و پذیرایی شام از میهمانان محترم انجام خواهد گرفت.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

شورای برگزاری کنگره هفدهم

رئیس کنگره

دکتر احمد رکنی

دبیر علمی

دکتر ساره حبیب زاده

دبیر اجرایی

دکتر آرش زربخش

دبیر مالی

دکتر مهدی جوان

کمیته نمایشگاه

 دکتر قاسم رجب بلوکات- دکتر شهباز ناصر مستوفی

کمیته بین الملل

دکتر پارسا آتش رزم- دکتر مجید ناصرخاکی- دکتر حبیب حاجی میرآقا

دبیر سمپوزیوم لبخند و زیبایی

دکتر سینا نواب

کمیته تحقیق، پژوهش و نوآوری

دکتر عزت الله جلالیان- دکتر حمید جلالی- دکتر فرزانه فرید- دکتر فریده گرامی پناه

کمیته پوستر

دکتر ابولحسن ابوالحسنی- دکترسریرا مهربان- دکتر پانته آ زادپرور

کمیته کارگاه ها و برنامه های عملی

دکتر فرهود معصومی- دکتر مهرداد اقتداری- دکتر امیرحسین سربازی- دکتر محمدرضا ابوالبشری

کمیته کارگاه های شرکتی

دکتر مرتضی نشاندار- دکتر رضا ناهیدی- دکتر سمیرا عظیمی

کمیته بین رشته ای

دکتر حسین بهنیا- دکتر بهزاد هوشمند- دکتر محمد بیات

دکتر محمد حسین نکوفر –دکتر محمد باقر رضوانی- دکتر شهریار شهاب

کمیته پانل های رزیدنتی

دکتر سعید نوکار- دکتر آزیتا مظاهری- دکتر فرهاد طباطبائیان- دکتر شجاع الدین شایق

کمیته پانل های دانشجویی

دکتر سولماز اسکندریون- دکتر آیدا ضیایی- دکتر فرشاد دهنوی

کمیته شهرستان ها

دکتر سارا توکلی زاده- دکتر فرنوش تقوی- دکتر رامین مشرف- دکتر احمد تیموری

کمیته حقوق سلامت

دکتر شهریار اسلامی تبار- دکتر ذبیح الله واحدی

کمیته ثبت نام

دکتر روزبه صدری منش- دکتر مجید شهبازیان

کمیته اجرایی پانل ها

دکتر ساسان رسائی پور- دکتر صفورا قدسی- دکتر عمار نشاطی- دکتر علی کاشی

کمیته اجرایی دانشجویی

دکتر هانیه افتخار- دکتر امیرعباس زاهدی- دکتر محمدرضا صداقتی

کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی

دکتر پویان سعیدی- دکتر علی قاجار دولو

کمیته  IT

دکتر پویا اصلانی- دکتر افسانه اخوان تفتی

کمیته نظارت و پیگیری

دکتر محمد حسن سالاری- دکتر علی اکبر رضایی

کمیته سمعی بصری

دکتر آرش زاهدی- دکتر مریم ثابت

کمیته تکنسین ها

دکتر محمد حکمت یزدی- دکتر رضا افتخار آشتیانی- دکتر حسنعلی ماهگلی

کمیته انتشارات

دکتر الهه بیابانکی- دکتر شهرزاد صدرحقیقی

کمیته تشریفات

دکتر مریم کلالی پور- دکتر مهسا رشیدپور- دکتر نازیلا نجاری

دبیرخانه

مهندس شیلا طباطبایی- خانم آرزو آذرپی

 

پیام رئیس کنگره

به نام خدا

با درود به کلیه همکاران عزیز؛

برای اینجانب باعث کمال افتخار است که سرپرستی هفدهمین کنگره انجمن علمی پروستودونتیست های ایران را بر عهده دارم. برای پر محتوا کردن این کنگره سعی شده از مقالات بروز و استادان و سخنرانان مجرب ایرانی و خارجی استفاده شود. در این راستا کادری مجرب و با تجربه و دلسوز که همیشه در کنار انجمن بوده اند من را یاری داده اند و از تمامی آن ها تشکر و قدرانی دارم. در کنگره هفدهم سعی شده است از مقالات علمی و سخنرانی هایی که بیشتر به تم کنگره نزدیک هستند استفاده شود .

تمامی سعی و کوشش انجمن پروستودونتیست های ایران و انجمن دندانپزشکی ایران، در جهت بالا نگهداشتن سطح علمی و تکنیکی دندانپزشکان در این رشته کاری است .

با تشکر

دکتر احمد رکنی

رئیس کنگره

 

پیام دبیر علمی

به نام خدا

دوستان و همکاران گرامی،

با یاری خداوند متعال، انجمن علمی پروستودنتیست های ایران در تاریخ پنجم الی هشتم دیماه جاری، هفدهمین کنگره بین المللی سالیانه خود را برگزار خواهد کرد و اینجانب بعنوان دبیر علمی کنگره، مفتخرم از کلیه اساتید، محققین، همکاران و دانشجویان عزیز برای مشارکت و ارائه مقاله دعوت نمایم تا با حضور فعال خود ما را در برگزاری هر چه با شکوهتر این کنگره، یاری و همراهی نمایند.

کنگره علمی انجمن پروستودنتیست ها، چه از نظر گستردگی و کاربرد علم پروتز و چه از جنبه برگزاری سازمان یافته آن، همواره در زمره جذابترین کنگره های سالانه دندانپزشکی کشور بوده که این مهم بی شک برآمده از جایگاه ویژه رشته پروستودونتیکس در میان رشته های تخصصی دندانپزشکی در کشور است؛ جایگاهی که با تلاش بنیانگذاران و کوشش فارغ التحصیلان و متولیان آن حاصل شده است.

در کنگره امسال، که فرصت بسیاری مغتنمی برای مرور آخرین دستاوردهای علمی را در محیطی دوستانه در مرکز همایش های برج میلاد تهران فراهم می آورد، « دیدگاههای مدرن لبخند» به عنوان محور اصلی سخنرانی ها در نظر گرفته شده است. تلاش کمیته علمی کنگره هفدهم بر این است که در چیدمان پانل ها از حضور همزمان اندیشمندان صاحب نظر در کنار اساتید جوان دانش پژوه به نحوی استفاده شود که علاوه بر ارائه و مرور تازه های علمی و پژوهشی در زیرشاخه های مختلف علم پروستودنتیکس و سایر رشته های مرتبط با آن، امکان مشارکت حداکثری و تبادل نظر اساتید و شرکت کنندگان در بحث ها فراهم آید.

در پایان وظیفه خود می دانم از حمایت های هیات مدیره محترم انجمن و همچنین همکاری بی دریغ اعضای کمیته های علمی و اجرایی این کنگره که از اساتید برجسته کشور هستند بویژه ریاست محترم کنگره جناب آقای دکتر رکنی تشکر و قدردانی نمایم. امیدوارم با یاری پروردگار این کنگره نیز همانند سالهای قبل به بهترین صورت برگزار و مورد توجه و اقبال شرکت کنندگان قرار گیرد و تلاشی برای پیشبرد اهداف و اعتلای این رشته در سراسر کشور باشد.

به امید دیدار شما عزیزان

ساره حبیب زاده

دبیر علمی کنگره هفدهم

 

پیام دبیر اجرایی

به نام خدا

به روال سال های گذشته، بار دیگر انجمن پروستودونتیست های ایران افتخار میزبانی همکاران عزیز و اساتید گرانقدر را در هفدهمین کنگره علمی انجمن از ۵ الی ۸ دی ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران خواهد داشت. باعث افتخار بنده است که استاد بزرگوار و ارجمندم جناب آقای دکتر احمد رکنی اینجانب را شایسته خدمتگزاری بعنوان دبیر اجرایی کنگره دانسته اند.

کنگره های انجمن پروستودونتیست های ایران هر ساله یکی از بزرگترین کنگره های دندانپزشکی از نظر علمی و نمایشگاهی بوده است و امسال نیز امیدواریم مورد استقبال چشمگیر همکاران قرار گیرد. امیدواریم با یاری تک تک دوستان و سروران گرامی در شورای برگزاری و حمایت همکاران عزیز امسال نیز شاهد کنگره ای با شکوه و شایسته دندانپزشکان کشورمان باشیم. به امید دیدار شما عزیزان در هفدهمین کنگره علمی انجمن پروستودونتیست های ایران.

دکتر آرش زربخش

دبیر اجرایی هفدهمین کنگره علمی انجمن پروستودونتیست های ایران

 

پیام دبیر نمایشگاه

به نام خدا

کنگره های دندانپزشکی, فارغ از بار علمی آن که به بازآموزی و افزایش توان علمی و عملی همکاران می انجامد، محل عرضه و برخورد با تازه های مواد و تجهیزات و تبادل تجربیات دوستان پیرامون آنها و بعضا تهیه نیازهای روزمره دندانپزشکان است. شاید بدلیل نیاز به مواد و تجهیزات جهت تبلور علم و هنر دندانپزشکی, همایش علمی بدون مجاورت با نمایشگاه، از منظری، دارای نقص بنظر بیاید.

کنگره انجمن علمی پروستودونتیست های ایران که همواره از سوی دندانپزشکان مورد اقبال فراوان بوده است، در سال جاری نیز از ۵ تا ٨ دی ماه پذیرای همکاران در یک همایش پربار خواهد بود که همانند همیشه یک نمایشگاه وزین، آنرا تکمیل میکند.

ضمن تشکر از جناب آقای دکتر احمد رکنی ریاست محترم کنگره و جناب آقای دکتر کاوه سیدان ریاست محترم هیات مدیره انجمن بابت اعتمادشان، تمام تلاش خود را بعنوان دبیر نمایشگاه بکار خواهم بست تا نمایشگاهی پر بار را در محیطی مناسب، پذیرای همکاران گرانقدر و تامین کننده نیازهای ایشان در اختیار داشته باشیم.

دکتر قاسم بلوکات

دبیر نمایشگاه

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *